عطاری آنلاین

عطاری آنلاین در قم

عطاری در قم

Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
فروشگاه
Search - JComments
مطالب
مقالات
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها
عطاری آنلاین
خرید آنلاین
با
بهارنارنج
عطاری آنلاین در قم
محصولات طبیعی
با
عطاری آنلاین بهارنارنج
عطاری
عطاری آنلاین قم
Arrow
Arrow
Slider

با شیوع فراوان سرطان در جهان طبق آمار2003 تعداد1334100 مورد جدید سرطان مهاجم تشخیص داده شده است که در کشور به اصطلاح پیشرفته امریکا مرگ و میرآن سالانه 556500 یعنی چند برابر جنگی بزرگ است.

 

این موضوع اهمیت کشف، پیشگیری و درمان این بیماری مهم را می رساند. عواملی چون آب و هوا، تغییرات سبک زندگی، چون مصرف مواد مخدر مانند سیگار و... تغذیه بسیار بد، انواع استرس ها، جنگ های شیمیایی این بیماری مهم را به یک پدیده چند علتی (مولتی فاکتوریال) تبدیل کرده است. نتیجه همه آنها تغییر شدید مزاجها شده است که متاسفانه جایگاه آن در طب کلاسیک و از تشخیص و درمان این بیماری غفلت شده است.

 

حل این مشکل نیاز به نگرش جدید و کار مداوم در میان بیماران و تحت نظر دانشمندان آگاه با طب اسلامی ایرانی به همراه تکنولوژی جدید، پیگیری مراحل درمان و حمایت جدی دارد. چه بسا بیماری با روشنگری و همکاری پزشک خود و اعتقاد به طب سنتی بتواند نتایج بهتری از همه درمانها بگیرد.

 

همچنانکه در مورد گزارش ما یک نمونه از چندین موارد بیان شده است. و نمونه درمانی از بیماری سارکوما ارائه شده است.

 

گرچه زود رسیدن بیمار به پزشک بیشتر می تواند یاری کننده باشد اما توصیه ما این است که در تمام سرطانها یک مشاور این طب و آشنا با مزاج شناسی یاور و حامی بیماران باشد. در این مقاله توجه بسیاری به اتیولوژی، مکانیزم، پیشگیری و درمان سرطان از حیث طب اسلامی ایرانی شده است و امید است پیام شفا برای دست اندرکاران این بیماری پرهزینه و مزمن و پیشرونده باشد.

 

بیمار آقای ر-ه / 14 ساله / شماره پرونده 271/

 

بیمار با علائم ورم پای راست، هموگلوبین 9.8 و سابقه پرتو درمانی و قطع دست چپ به علت malignant small round cell Embryond rhadomyo sarcoma  مراجعه کرد و به دلیل کم خونی 2 واحد خون تزریق کرده و چون داروهای شیمی درمانی به خاطر تحریم موجود نبوده با معرفی یکی از بستگان در تاریخ 26/ 6 /87 مراجعه کرده است. بیمار سابقه مصرف فست فود را داشته است. اندیکاسیون قطع پا نیز توسط متخصص نیز پیشنهاد شده بود.

 

درمان : در مرحله اول توصیه به مصرف غذاهای گیاهی (کرفس، باقلا، اسفناج، خرما، پسته، پوره سیب و عسل) و حذف هر گونه ماده حیوانی – بادکش خونساز شد.

 

بیمار تقریبا هر ماه تحت نظر بوده و در این مدت با کنترل cbc هموگلوبین از 9.8 به 14 در آخرین آزمایش رسید. در مراحل بعد از اعمال یداوی با تکرار بادکش ها و حجامت عام، ساکرال، فصد پای چپ انجام گرفت و در تاریخ 10/11/87 بیمار از حیث بالینی معاینه شد که هیچ مشکلی نداشت که تقاضای MRI داده شد که در آن هیچ گونه آثاری از متاستاز و تومور یافت نشد، فقط در این مدت یک بار به واسطه مصرف غذاهای گوشتی مانند ماهی و میگو توده گردنی ظاهر شد که آن هم با منع مصرف این غذاها و جایگزین غذاهای گیاهی ارگانیک بیمار بهبود یافت که موجب اظهار تعجب انکولوژیست (دکتر شمس) شد که دو سال بعد ورزش شنا و دوچرخه سواری را در حد قهرمانی ادامه داد.

 

داروها: روغن سیاهدانه (خوراکی و موضعی) افسنطین و میخک، قرص اشتها -شربت هلیله امام رضا(علیه السلام) -گل بنفشه,استخطوس، افتیمون_کاسنی و شاهتره

 

گردآورنده : دکتر احمدعلی آقارفیعی

  • سکنجبین - سرکه انگبین

  • عصاره مالت - عصاره جوانه جو

  • vivobase - محافظت از امواج الکترومغناطیس

مفردات گیاهی

کتابها

baharnarenge Magazine

  • درمان سرطان

  • ادویه

  • گیاهان دارویی

  • درمانگاه دکتر آقارفیعی

  • عرقیات گیاهی

  • کبد چرب

اولین نفر که مطلع میشود، باشید
mobileapp با ما در تماس باشید

کلیه حقوق این سایت برای بهارنارنج محفوظ است.