عطاری آنلاین

عطاری آنلاین در قم

عطاری در قم

Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
فروشگاه
Search - JComments
مطالب
مقالات
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن نام و ایمیل الزامی است


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عرق زیره سیاه

عرق زیره سیاه
25,000تومان
کد محصول : 1000126
برند : تولیدات مجموعه بهارنارنج
موجودی : 1
* حجم:

 عرق زیره سیاه

طبیعت آن گرم ودارای خواص گیاه زیره می باشد. زیره ضدچاقی و بسیار لطیف کننده و ضد تنگی نفس و نیرو دهنده و هضم کننده غذا و بادشکن و زیاد کننده شیر مادر و رفع ناراحتی های روده و تصویه خون و ضد نفخ معده است.
درباره خواص آن در کتب طب سنتی قدیم ایرانی چنین آمده است که از نظر طبیعت خیلی گرم و خشک است و موجب باز شدن گرفتگی های کبد و ضد نفخ است برای سرفه سردرد و تنگی نفس مفید است مقوی معده می‌باشد و کمک به هضم غذا می کند و ترشح ادرار را زیاد کرده و مدر و قاعده آور است آشامیدن آن برای رفع اثر سموم سرد و گزش جانوران سمی مفید است.
زیره کوهی برای اشخاص گرم مزاج مضر است بایدهمراه با سرکه مصرف شود به علاوه برای مثانه مضر است و باید با رازیانه و تخم خیار خورده شود.
زیره سیاه با چک نبوده و برای تقویت بنیه پس از زایمان مصرف می‌شود در هندوستان زیره سیاه را به عنوان بادشکن و مقوی معده و برای افزایش ترشح شیر می خورند طبق نظر حکمای طب سنتی از نظر طبیعت بسیار گرم و خشک است و دارای خاصیت بادشکن می باشد زیره برای تحریک معده و دفع باد ها بسیار نافع است و خواص آن نفت و گاز را تحلیل می برد و لطیف می سازد. قابض است .برای تنگی نفس و خفقان سرد و سکسکه نفخی مفید است معده را گرم میکند و مقوی آن است و آروغ ایجاد می‌کنند و اشتها را تحریک می نماید مانع ترش شدن غذا می‌شود و بادهای کلیه و مثانه را دفع میکنند مقوی بدن و چاق کننده است کرم تنیا را دفع می کند.

ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 1.5 x 1 x 1 Centimetre
وزن 950 Gram
اولین نفر که مطلع میشود، باشید
mobileapp با ما در تماس باشید

کلیه حقوق این سایت برای بهارنارنج محفوظ است.