عطاری آنلاین

عطاری آنلاین در قم

عطاری در قم

Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
فروشگاه
Search - JComments
مطالب
مقالات
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن نام و ایمیل الزامی است


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عرق زول

عرق زول
12,000تومان
کد محصول : 1000123
برند : تولیدات مجموعه بهارنارنج
موجودی : 1
* حجم:

 عرق زول

عرق زول را که از گیاه زول شتره می‌گیرند از گیاهان با رویش بیابانی و وحشی است که موجب درمان بسیاری از بیماری هاست بسیار مقوی و موثر است به همین دلیل حتماً باید با قند یا کمی عسل میل شود.
عرق زول برای درمان کاهش پلاکت بسیار موثر بوده و گلبول های قرمز خون را افزایش می‌دهد و از این طریق در درمان کم خونی و تنگی نفس و آسم و نیز کاهش سکته های مغزی و قلبی موثر است عرق زول پوست و عروق پوستی را باز و پوست را شفاف می سازد.
۵۲خاصیت دارد که به طور خلاصه عبارتند از:
عرق زول جوش صورت را به علت فعال کردن کبد و تصفیه خون از بین می‌بردو برای نفخ معده وروده بسیار موثر است.
برای دستگاه گوارش و درمان کولیت و فعال کردن کبد و تولید صفرا و ریختن آن در اثنا عشر روده و تجزیه و تحلیل چربی ها یعنی تری گلیسیرید و کلسترول بسیار خوب و موثر عمل کرده است.
غدد فوق کلیوی را فعال کرده و ترشح آدرنالین را تنظیم می‌کنند و استرس و عصبانیت و اضطراب را از بین میبرد.
از همه جالب‌تر افزایش انسولین و فعال کردن لوزالمعده و کاهش قند خون و درمان دیابت است به همین جهت در افراد غیر دیابتی باید حتما با کمی عسل طبیعی میل شود چون به شدت قند خون را کاهش میدهد و بیماران قندی می‌توانند هر ۴ ساعت یک استکان عرق زول را تناول کنند و اثرات معجزه آسای کاهش دیابت و درمان آن را تجربه کنند و اگر به همین ترتیب ادامه دهند قند بالا را کاهش داده و پایین می آورد.
عرق زول یبوست را از میان برده و به روده‌ها نرمی می‌دهد برای افرادی که ناراحتی معده و کولیت دارند قبل از غذا یک استکان و بعد از غذا نیز نصف استکان تناول نمایند می‌توان ۲۰ دقیقه قبل از غذا تناول نمود به روز به جای آب می توان به طور متناوب از عرق زول و چند ساعت بعد عرق هوفاریقون و چند ساعت بعداز غذا عرق زنبق تناول کرد و
آثار آن را که تنظیم تمام اعضای بدن و شفافیت پوست و طراوت و شادابی و تحرک و سرزندگی و از میان رفتن اوره و اسید اوریک و چربی و کلسترول و قند و تیرگی پوست و تناسب اندام است ملاحظه نمود

ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 7 x 7 x 27 Centimetre
وزن 925 Gram
اولین نفر که مطلع میشود، باشید
mobileapp با ما در تماس باشید

کلیه حقوق این سایت برای بهارنارنج محفوظ است.