فروشگاه اینترنتی محصولات ارگانیک

Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
فروشگاه
Search - JComments
مطالب
مقالات
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن نام و ایمیل الزامی است


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عرق رازیانه

عرق رازیانه
6,000تومان
کد محصول : 1000116
برند : تولیدات مجموعه بهارنارنج
موجودی : 1

عرق رازیانه
به طورکلی رازیانه، معطر، محرک و مقوی معده و بادشکن و قاعده آور است و مدر، ملین و مسهل می باشد و روغن آن کرم کش و ضد انگل است. در چین از رازیانه برای معالجه ی فتق و تقویت بینایی استفاده می کنند. هم چنین برای ازدیاد شیر موثر است.
برای رفع سرفه و آسم خوردن رازیانه به همراه عسل بسیار مفید و مسکن است.
خوردن رازیانه همراه با گل گاو زبان برای خفقان موثر است و به همراه پر سیاوشان و انجیر برای سرفه و تنگی نفس و سخت نفس کشیدن و برای تحلیل باد ها و درد پهلو و لگن خاصره و رفع بلغم ترش و رفع اسهال مزمن و دم کرده ی تخم آن با زیره ی سبز برای رفع اسهال و تقویت معده و با عسل و سکنجبین برای تب های کهنه مفید است. هم چنین رازیانه با سرکه برای گزیدگی جانوران سمی مانند عقرب و زنبور مفید است، مالیدن رازیانه بر شکم برای رفع نفخ مفید است، صاف کرده ی عصاره ی آن برای افزایش بینایی چشم مفید است.
رازيانه از نظر طبيعت طبق نظر حكمای طب سنتی نسبتا خيلی گرم و خشك است و تخم آن گرم تر از برگ آن و ريشه آن گرمتر از ساير اعضای گياه است. خواص عرق و دم کرده ی رازيانه در مجموع بازكننده گرفتگی ها، انسداد مجاری سينه، كبد، طحال، كليه، مثانه و برای تسكين دردهای آنها كه از سردی باشد مفيد است. مقوی بينايی چشم و معده و محلل بادها، اخلاط غليظ ازدياد كننده ترشح شير، بويژه تازه آن مدر و قاعده آور است.

ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 7 x 7 x 27 Centimetre
وزن 925 Gram
اولین نفر که مطلع میشود، باشید
mobileapp با ما در تماس باشید

کلیه حقوق این سایت برای بهارنارنج محفوظ است.