عطاری آنلاین

عطاری آنلاین در قم

عطاری در قم

Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
فروشگاه
Search - JComments
مطالب
مقالات
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. وارد کردن نام و ایمیل الزامی است


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

محافظت از امواج(همراه)

محافظت از امواج(همراه)
  • محافظت از امواج(همراه)
  • محافظت از امواج(همراه)
  • محافظت از امواج(همراه)
3,850,000تومان
کد محصول : 900000111
برند : شرکت آلمانی(Vivobase)
موجودی : 1
* رنگ:

دستگاه محافظت و ایمن سازی بدن از تشعشعات امواج الکترومغناطیسی، مدل خانگی
این مدل تا شعاع یک و نیم متر اثرات مخرّب تشعشعات امواج الکترومغناطیس را روی بدن خنثی می کند.


VIVOBASE محافظ انسان، حیوانات و گیاهان در برابر تشعشعات امواج الکترومغناطیس

محصولات خانواده VIVOBASE شما را در برابر تشعشعات الکترومغناطیسی به‌ صورت مؤثر محافظت می‌کند. محصولات خانواده VIVOBASE شما را از وای‌فای، تلفن‌های بی‌سیم، بلوتوث، جی‌پی‌اس، نمایشگر‌ها و دیگر محصولات تولید الکترومغناطیس مصنوعی، و همچنین از الکترومغناطیس طبیعی مانند امواج آب، گسل‌ها و اشعه طبیعی و کیهانی محافظت می کنند.

VIVOBASE GmbHیک شرکت خانوادگی است. تخصص مهندسی آلمانی همراه با دهه‌ها تجربه پزشکی – منجر به پیدایش این دستگاه‌ها برای محافظت از ما در برابر تشعشعات الکترومغناطیسی بود. VIVOBASE پژوهش، توسعه و تولید دستگاه‌های موثر را به حفاظت در برابر اشعه الکترومغناطیسی پیوند می‌زند. ما می‌خواهیم نشان دهیم که محصولات VIVOBASE برخلاف راه‌حل‌های کلاسیک “مبهم”، راه‌حل‌هایی “الکتروتکنیکی” با کارایی بالا هستند. به عنوان یک شرکت بین‌المللی، مشتری‌مداری و رضایت مشتری اولویت ما است.

کیفیت – ساخته شده در آلمان – معیار ما برای تولید VIVOBASE است. ما با مشتریان‌مان برای پیدا کردن راه حل جهت حصول به نتایجی همچون بهبود کیفیت زندگی و سلامتی در تعامل هستیم.

ویژگی های مدل جیبی یا همراه(موبایلی) : 

صرف نظر از اینکه ما چه می‌خریم، با دوستان‌مان کجا می‌رویم و یا حتی در کافه می‌نشینیم، ما در معرض تابش الکترومغناطیسی مصنوعی از منابع مختلف در همه این مکان‌هاهستیم. اشعه تلفن‌های هوشمند، رادیو WiFi و بلوتوث، بدن ما را در تمام طول روز تحت تاثیر قرار می‌دهند. برای اطمینان از در دسترس بودن همیشگی، تلفن‌های همراه بیشتری در حال ساخت هستند. قرار گرفتن در معرض آلودگی الکترومغناطیسی به طور مداوم افزایش می‌یابد.

واقعیت این است که افزایش شدید در معرض بودن آلودگی الکترومغناطیسی غیر طبیعی منجر به اثرات منفی می‌شود این در حالی است که شما می‌دانید زندگی مردم، حیوانات و گیاهان توسط میدان‌های الکترومغناطیسی طبیعی کنترل می‌شود. همچنین افرادی که به امواج الکترومغناطیس حساس هستند و در مواجهه با افزایش سریع این امواج قرار می‌گیرند، افراد بیشتر و بیشتری در مورد مضرات آن فکر می‌کنند و از نظر آن‌ها این امواج ناراحت کننده هستند.

VIVOBASE MOBILE با فعال کردن یک سپر محافظ طبیعی، خانه را در برابر آلودگی الکترومغناطیسی در هر مکان محافظت می‌کند. اثربخشی Vivobase در مطالعات علمی ثابت شده است.

VIVOBASE MOBILE به راحتی قابل حمل است و می‌تواند به آسانی در جیب یا کیف دستی حمل شود. این محصول دارای یک باتری لیتیوم یون است و می‌تواند با یک رابط USB مینی شارژ شود. این محصول در رنگ‌های صورتی، زرد، خاکستری، سیاه و سفید، آبی و سبز در دسترس است.

منبع: سایت ویووبیس

 

حفاظت با استفاده از پلاریزاسیون، رفتار فیزیکی مولکول‌های آب با استفاده از VIVOBASE که در عکس مشخص شده است.

 

                  vivobase10                                                            vivobase11

                            
                        در حالت حفاظت از امواج الکترومغناطیسی                                                                       در حالت عدم حفاظت از امواج الکترومغناطیسی
         در این حالت Vivobase یک میدان الکترواستاتیک ایجاد می کند                                   در این حالت تشعشعات امواج اکلترومغناطیسی می تواند به بدن نفوذ کند
         که مولکول های روی سطح پوست را پولاریزه کرده و یک دیوار
                محافظ در مقابل امواج الکترومغناطیس تولید می کند

 

سلول سازی بهینه شده است،نمایش مقایسه ای از عرضه مولکول H2O در یک غشای سلولی،محیط الکترومغناطیسی بر فضای مولکولهای H2O اثر می گذارد. آلودگی الکترو مغناطیسی حمل و نقل مولکول های H2O را از طریق غشای سلولی مختل میکند.

 


          vivobase8                                                        vivobase9

                  در حالت حفاظت امواج الکترومغناطیسی                                                                                 در حالت عدم حفاظت از امواج الکترومغناطیسی          
            دروازه برای مولکول پلاریزه به طور منظم باز می شود.                                                   مولکول دارای قطب اشتباه است ودر نتیجه دروازه بسته است و مولکول 
                                                                                                                                                                                                            به علت موقعیت مکانی نادرست رد می شود.                            

ساختار مولکولی آب را تحت تأثیر قرار میدهد

 


        vivobase6                                                     vivobase5
 
         مولکول آب در حالت حفاظت از امواج الکترومغناطیس                                                          مولکول آب در حالت عدم حفاظت از امواج الکترومغناطیس
                                         توسط Vivobase                                                       


ابعاد (طول × عرض × ارتفاع) 0 x 0 x 0 Centimetre
وزن 30 Gram
اولین نفر که مطلع میشود، باشید
mobileapp با ما در تماس باشید

کلیه حقوق این سایت برای بهارنارنج محفوظ است.