عطاری آنلاین

عطاری آنلاین در قم

عطاری در قم

Search - RSTickets! Pro Knowledgebase
فروشگاه
Search - JComments
مطالب
مقالات
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

 

 

بهارنارنج سبدی از دامن طبیعت

 

بهارنارنج به عنوان یکی از قدیمی ترین فروشندگان سنتی در زمینه محصولات طبیعی، سنتی ، سالم و ارگانیک و با بیش از دو دهه تجربه درمانی موفق شد،عرضه محصولات خود را به صورت اینترنتی از سالها قبل شروع کند، تا همگان در اقصی نقاط ایران و جهان از آن بهره ببرند.
طبق نظر حکما و طبیبان بزرگ ایران زمین، غذای سودمند برای یک عمر طولانی بسیار فراتر از تدابیر درمانی عمل می کند و روح و جسم در کنار آن به رشد و تعالی می رسند.
بهارنارنج همگام با تولید کنندگان دلسوز و متعهد ایرانی، بهترین ها را برای یک سفره ی ایرانی فراهم کرده است و سعی کرده است هر آنچه که یک ایرانی برای یک زندگی سالم و پرنشاط نیاز دارد را در فروشگاه اینترنتی بهارنارنج پیدا خواهد کرد.
بهارنارنج مرجع متنوع ترین محصولات طبیعی ، سنتی ، سالم و ارگانیک می باشد که تک تک محصولات آن با توجه به تاییدات تیم درمانی و فنی، مجوز حضور در سبد کالایی بهارنارنج را می گیرند.
بهارنارنج صرفا یک فروشنده ، تامین کننده و تولید کننده کالا نیست، بلکه سلامت کالا قبل ازعرضه به هر لحاظ تا آن جائیکه امکان دارد، مورد تایید و ارزیابی قرار می گیرد. در غیراینصورت فروش چنین محصولاتی خلاف رسالت و اهداف این فروشگاه اینترنتی می باشد.

 

 

پیش زمینه و دلایل بوجود آمدن بهار نارنج :

موسسه علمی، پژوهشی، درمانی و دارویی با نام کلینیک بین المللی طب اسلامی ایرانی (اوسینا) فعالیت خود را از سال 1375 زیر نظر مستقیم و مطالعات آقای دکتر احمدعلی آقارفیعی آغاز نموده و با وجود صدهزار پرونده درمانی تا امروز به عنوان یکی از معتبرترین مراکز در این زمینه مشغول خدمت رسانی به مراجعین محترم می باشد.
با توجه به نیاز روز افزون جامعه به طب پیشگیرانه و به دلیل پاسخگو نبودن درمان بیمارستانی و نیاز به اصلاح فرهنگ در تغذیه جامعه جهت جلوگیری از بوجود آمدن بیماری های مرتبط با تغذیه و اشاره به این جمله معروف حکیم ابوعلی سینا که می فرمایند: " غذای شما دوای شماست و دوای شما غذای شماست " تصمیمی نو را اتخاذ نمودیم. بنابراین در مجموعه احساس نیاز به ایجاد رهاورد و بستری نوین برای ارائه و عرضه راحت تر سبد محصولات طبیعی مورد توجه قرار گرفت.
در این راستا با مطالعه، بررسی، آزمایش و نظارت مستمر بر محصولات مختلف غذایی و دارویی به تولید و عرضه مستقیم این محصولات در بستر تجارت دیجیتال پرداختیم که آن را با فروشگاه ارائه محصولات سالم و ارگانیک با نام تجاری بهار نارنج (سبدی از دامن طبیعت) به ثمر رساندیم.

هدف :

امکان خرید آسان، سریع و راحت تر محصولات با کیفیت و مطمئن و ارسال از طریق این مجموعه در جهت رسیدن سریع تر به سبد غذایی روزانه می باشد که این امر منجر به ایجاد سلامت پایدار جسمی و روحی برای مردم ایران زمین گردد.
با کمک پروردگار متعال و امید رشد روز افزون در ایجاد سلامت عمومی جامعه ایران مجموعه بهار نارنج با بهره گیری از فرهنگ و تمدن ایران زمین و دانش اصیل ایرانی با استفاده از توانایی های موجود در کشور، اقدام به ایجاد اشتغال در زمینه تولید و عرضه محصولات سالم و ارگانیک نموده است که این امر با عقد قراردادهای بلندمدت با کشاورزان محترم و تامین کنندگان معتبر کشور امکان پذیر شده است.


مجله علمی بهار نارنج :


این مجله این امکان را به ما می دهد که در زمینه پروتکل های درمانی، گیاهان دارویی، خواص محصولات مختلف و مسائل مرتبط، اطلاعات به روز را به مراجعین محترم ارائه نمائیم.

 

خط مشی


بهارنارنج با تجربه پانزده ساله ، خود را پیشگام این می داند که بتواند چرخه توزیع و تولید محصول سالم ، طبیعی و ارگانیک را طوری هدایت کند که با بهترین حالت ممکن و با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت به دست

مصرف کننده برسد.


 

چرا بهار نارنج ؟


علت اصلی و مزیت مجموعه بهار نارنج جهت اطمینان از یک خرید کاملا سالم و ارگانیک وجود مجموعه درمانی و تحقیقاتی کلینیک اوسینا در کنار این مجموعه به عنوان بخش نظارتی وکنترل کیفیت محصولات می باشد که حافظ حقوق مصرف کنندگان محترم است. این بخش با بررسی و تحقیق مستمر محصولات از طریق علائم عینی تاثیر محصول روی مراجعین و انجام آزمایش های تخصصی محصولات ارگانیک از طریق ارتباط مستقیم با مجموعه آزمایشگاهی دانشکده کشاورزی ایران و انجمن ارگانیک ایران اطمینان کامل را از دریافت و ارائه محصول سالم امکان پذیر می سازد.
با توجه به اینکه اثربخشی این محصولات در سایه کیفیت محصولات امکان پذیر است، توجه به این بخش اولویت اول کلیه افراد مجموعه بهار نارنج می باشد. 

اولین نفر که مطلع میشود، باشید
mobileapp با ما در تماس باشید

کلیه حقوق این سایت برای بهارنارنج محفوظ است.